KARIÉRA
Odborným a vedoucím pracovníkům nabízí NWCS množství příležitostí!

NWCS JOB

1

Naše společnost se neustále rozvíjí, proto do našeho týmu hledáme nové kvalifikované a flexibilní kolegy. Nabízíme perspektivu a trvalé uplatnění v moderní a dynamické společnosti, mladý kolektiv a příjemné pracovní podmínky. Pokud Vás zaujala některá z volných pozic, chcete získat praxi při studiu nebo Vás jednoduše láká práce v oboru, zašlete svůj profesní životopis společně s motivačním dopisem na emailovou adresu job@nwcs.cz

OSOBNÍ SCHŮZKA

2

V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům kladeným na zvolenou pozici, budeme Vás do 10 dnů telefonicky kontaktovat za účelem domluvení osobní schůzky. Setkání je pro nás velmi důležité. Díky němu máme možnost blíže se seznámit s Vaším profesním profilem a zhodnotit tak Vaše možnosti. Zároveň nám setkání umožní prezentovat společnost a zodpovědět Vaše otázky.

PRO STUDENTY

3

Studentům nabízíme možnost zahájit spolupráci již během studia na vysoké škole. Pomůžeme Vám získat zkušenosti z praxe na reálných projektech. Při zpracování aktuálního projektu budete nápomocni jednomu z našich konzultantů. Spolupráce může probíhat na základě smlouvy s Vaší školou, dohody o pracovní činnosti nebo dohody o provedení práce. Její délka a druh je záležitostí vzájemné domluvy.